Drůbež Palmovka

Jsme pražský velkoobchod a maloobchod s kvalitním čerstvým, chlazeným drůbežím masem a zvěřinou. Zabýváme se výrobou a prodejem kuřecího a krůtího masa, včetně vlastního rozvozu. Jsme schopni zásobovat jídelny, restaurace, hotely, řeznictví a jiná zařízení.

Novinky

NASE PRODEJNY JSOU A BUDOU STÁLE OTEVŘENY. 

JSME TU PRO VÁS A VŠE JE O VÁS I V 2 VLNĚ

Naši zaměstnanci profesionálně dodržuji HACCP ,odborná dezinfekce je prováděna 4x za 1hod .

Zaměstnanci jsou řadně proškoleny odpovidajicí osobou / T.Spálenka/ VRČ CZ 11934054 oprávněním, na dané téma bezpečnost prodeje  živočišného produktu konečnému spotřebiteli v maloobchodu a velkoobchodu v EU.

VAŠE ZDRAVÍ JE NAŠÍ PRIORITOU #1

 

ANO JE MOZNOST U NAS PLATIT KARTOU,STRAVENKAMI,STRAVENKOVOU KARTOU TAKE.

PO,UT,ST,ČT,PÁ, OTEVRENO OD  8.00-19.00 SENIOŘI OD 7.00

SOBOTA        8.00-16.00

NEDELE         ZAVRENO                        

 

 

 

 

 

 

 

POZOR----KURE CELE CHLAZENE 39,90  KC/1KG 

CENY JSOU PRAVIDELNE AKTUALIZOVANE  

POSLEDNI AKTUALIZACE 25,10,2020

SLEPICE MRAŽENE VELKE MAME 1,6KG

O nás

V roce 1996 jsme v ulici Zenklova, v Praze 8 na Palmovce zahájili prodej kuřecího masa. Nejprve ve stánku u výsupu z metra a vlivem změn norem nás vedly kroky k zavedení kamenného obchodu jen o pár metrů výše nad půvosním místem prodeje. V zázemí byl vybudován chladící box, zřízena místnost pro porcování drůbeže, v čele prodejna s pultovou obsluhou, mrazící boxy. Zaměstnanci prodejny jsou vždy připraveni zajistit maximální servis k Vašemu spokojenému nákupu.

 V souladu s dodržením norem HCCP, technologických postupů při práci se surovinou, tak při vlastním uskladnění a dohledem zkušených zaměstnanců, zaručujeme tu nejvyšší kvalitu.

Na přání zákazníků jsme ke kuřecímu masu přidružili chlazená dělená krůtí masa, chlazené krůty, kachny a slepice. Samozřejmostí je i škála mrazené drůbeže, drůbežích polotovarů, ryb a mrazené zeleniny..

Zásobování zajišťují provozovny:
Provozovna Zenklova 545/6 - veterinární schvalovací číslo CZ6802 pro: čerstvé drůbeží maso, porcovna, prodejna živočišného produktu konečnému spotřebiteli, přepravce živočišných produktů
Provozovna Drůbež Cajzl, Koleč – veterinární schvalovací číslo CZ21970302ES – porcovna, zpracovatel,

 Těšíme se na návštěvu v prodejně, nebo případnou spolupráci a společnou radost z čerstvých drůbežích mas té nejvyšší kvality.

Kolektiv drůbežího obchodu Palmovka

Návody

Základem je ostrý nůž Vykostění kuřete Rozdělení kuřete Vykostění stehna Vykostění prsou Porcování krůty