Drůbež Palmovka

Jsme pražský velkoobchod a maloobchod s kvalitním čerstvým, chlazeným drůbežím masem a zvěřinou. Zabýváme se výrobou a prodejem kuřecího a krůtího masa, včetně vlastního rozvozu. Jsme schopni zásobovat jídelny, restaurace, hotely, řeznictví a jiná zařízení.

Novinky

Nyní chlazené kuřecí krky

19,90/kg

RECEPT na dušené jelení maso s omáčkou

Nabídka čerstvé zvěřiny

Nyní zahájen prodej Daňka skvrnitého dank.

Jak správně vykostit drůbež - video návod

O nás

V roce 1996 jsme v ulici Zenklova, v Praze 8 na Palmovce zahájili prodej kuřecího masa. Nejprve ve stánku u výsupu z metra a vlivem změn norem nás vedly kroky k zavedení kamenného obchodu jen o pár metrů výše nad půvosním místem prodeje. V zázemí byl vybudován chladící box, zřízena místnost pro porcování drůbeže, v čele prodejna s pultovou obsluhou, mrazící boxy. Zaměstnanci prodejny jsou vždy připraveni zajistit maximální servis k Vašemu spokojenému nákupu.

 V souladu s dodržením norem HCCP, technologických postupů při práci se surovinou, tak při vlastním uskladnění a dohledem zkušených zaměstnanců, zaručujeme tu nejvyšší kvalitu.

Na přání zákazníků jsme ke kuřecímu masu přidružili chlazená dělená krůtí masa, chlazené krůty, kachny a slepice. Samozřejmostí je i škála mrazené drůbeže, drůbežích polotovarů, ryb a mrazené zeleniny..

Zásobování zajišťují provozovny:
Provozovna Zenklova 545/6 - veterinární schvalovací číslo CZ6802 pro: čerstvé drůbeží maso, porcovna, prodejna živočišného produktu konečnému spotřebiteli, přepravce živočišných produktů
Provozovna Drůbež Cajzl, Koleč – veterinární schvalovací číslo CZ21970302ES – porcovna, zpracovatel,

 Těšíme se na návštěvu v prodejně, nebo případnou spolupráci a společnou radost z čerstvých drůbežích mas té nejvyšší kvality.

Kolektiv drůbežího obchodu Palmovka

Návody

Základem je ostrý nůž Vykostění kuřete Rozdělení kuřete Vykostění stehna Vykostění prsou Porcování krůty